ПОКАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ З ЗАХИСТУ УКРАЇНИ

15 листопада 2023 року викладачем Олександром ТРЕГУБОМ було проведено онлайн показове заняття для здобувачів освіти спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" на тему "Ручні осколкові гранати та поводження з ними",
З метою актуалізації пізнавальної діяльності серед здобувачів освіти було проведено експрес опитування, яке забезпечило активізацію уваги та когнітивно-пошукову діяльність, а також інтелектуальну гру, спрямовану на застосування студентами свого інтелекту та ерудиції щодо проблеми розвитку вогнепальної зброї в історичному контексті.
Під час заняття здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з різними видами ручних осколкових гранат, їх будовою, механізмом та принципом роботи.
Викладач постійно зосереджував увагу здобувачів освіти на необхідності свідомого ставлення та обережного поводження з вибухонебезпечними предметами і речовинами, обачливого ставлення до власного життя і здоров'я, а також до життя і здоров'я оточуючих.
Здобуті знання з даної теми забезпечують розвиток здоров'язбережувальних компетентностей, формують у здобувачів освіти уміння та навички діяти в надзвичайних ситуаціях, а також виховують патріотичні почуття до рідного краю, відповідальність та громадянську позицію.