П'ятниця, 21 квітня 2023 19:02

УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ МЕТОДИЧНОМУ ОБ'ЄДНАННІ

20 квітня 2023 року відбулось онлайн-засідання обласного методичного об'єднання заступників директорів з виховної (навчально-виховної) роботи ЗФПО Сумської області.
На засідання були запрошені тренерки проєкту психологічної підтримки для освітян, учнів та їх батьків, Лілія КОСТЕНКО та Ірина БАЛАНДІНА, які презентували проєкт, який буде діяти на безоплатній основі, де кожен охочий зможе зареєструватися, пройти навчання та отримати сертифікати.
Також на засіданні розглядались такі питання:
- планування виховної роботи в ЗФПО;
- реалізація молодіжних проектів, організація мережі клубів та гуртків;
- планування та втілення в практику розділу "Національно-патріотичного виховання" під час воєнного стану.
КОНОТОПСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМДУ представляла Ольга МЕЛЬНИК, заступник директора з навчально-виховної роботи, яка виступила з темою: " Форми та методи національно-патріотичного виховання в коледжі: методика підготовки й проведення Дня вишиванки ".
У своїй доповіді Ольга Анатоліївна поділилась основними формами та методами діяльності коледжу в напрямку національно-патріотичного виховання, спираючись на реконструкції МОН щодо організації виховної роботи в період воєнного стану.
Також ознайомила присутніх з особливостями методики підготовки та проведення Всесвітнього дня вишиванки.
По завершенню обговорювали питання, які є болючими та актуальними.
Близько 3 годин плідної роботи. Наступне засідання спланували в очному форматі, під мирним небом України.
МИ ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ