Четвер, 23 березня 2023 13:55

ОБМІН ДОСВІДОМ ІЗ ПИТАНЬ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ НАВЧАННЯ

22 березня 2023 року відбулося онлайн-засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін, у якому взяли участь викладачі комісії комп’ютерних та математичних дисциплін Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ.
Педагоги коледжу поділилися досвідом педагогічної діяльності зі своїми колегами . Були представлені такі доповіді:
- Використання відеофіксації занять як інструмент підвищення ефективності засвоєння матеріалу в умовах воєнного стану (Віталій БАРАБОЛІКОВ);
- Особливості викладання інформатики та комп’ютерних дисциплін при змішаному форматі навчання (Лариса ХАРЛАМОВА).
У процесі доповідей були розглянуті шляхи підвищення ефективності організації навчальних занять із метою покращення рівня підготовки фахівців.
Виступи викладачів КІПФК СумДУ (КІПТу), в рамках методичних об’єднань, сприяють формуванню позитивного іміджу закладу, наочно демонструють активність, досвід, педагогічну майстерність і високий рівень роботи педагогічного колективу. Дякуємо всім присутнім за змістовні доповіді, висвітлення найактуальніших питань роботи закладів фахової передвищої освіти. Бажаємо всім плідної роботи!