Середа, 26 жовтня 2022 05:20

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

25 жовтня 2022р. відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Сумської області. Під час онлайн зустрічі цікавими та змістовними стали обговорення тем: "Про організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед учнівської та студентської молоді в умовах сьогодення", "Особливості проведення занять з фізичного виховання під час дистанційного навчання в навчальних закладах ЗФПО Сумської області", "Упровадження єлементів новітніх технологій в організації фізичного виховання в умовах дистанційного навчання", "Використання підручних засобів на заняттях фізичної культури під час дистанційного навчання" та провели обмін досвідом щодо змішаного навчання у навчальних закладах.
Незважаючи на складний час повномоштабної війни - ми продовжуємо працювати!