ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ МОЛОДІ МІСТА "ВІД ШЕВЧЕНКА ДО ШЕВЧЕНКА"

9 березня до 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка відбулася екскурсія для молоді міста «Від Шевченка до Шевченка"
 Студенти І курсу Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ, Даніїл ТІТЕНКО, Дмитро КУЩЕНКО та Дмитро БОЙКО долучились до екскурсії містом «Від Шевченка до Шевченка», яку провів Акуліч Олександр - науковий співробітник Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського.
Всі присутні дізналися багато цікавого про життя та життєвий шлях Тараса Шевченка, послухали історію нашого міста, дізналися цікаві факти про історичні пам’ятки міста Конотоп.
Дякуємо, Олександру АКУЛІЧУ та Відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту за змістовну та цікаву екскурсію!