НАЙМАСШТАБНІШИЙ ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ УРОК (ДО ДРУГИХ РОКОВИН ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ РФ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ)

Студенти 731 групи спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" долучилися до унікального онлайн-урок Освітнього центру Верховної Ради України, приуроченого до других роковин повномасштабного вторгнення рф на територію України!
Організатори заходу вміло поєднували героїчну історію нашої країни та сучасні подвиги Українського війська. Учасники заходу змогли дізнатися з перших уст про бойовий шлях підрозділів і вкотре переконатися у незламності Українських воїнів та невідворотності Перемоги Українського війська.
Наприкінці уроку всі охочі мали можливість перевірити свої знання у цікавій вікторині.
Цей урок особливий ще й тим, що побив усі рекорди кількості реєстрацій: 30 тисяч зареєстрованих учнів, студентів та освітян! Дякуємо за можливість долучитися до таких масштабних подій!
Слава Україні! Героям слава!