КІПТяни В СКЛАДІ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ КОНОТОПСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Вчора, 19 лютого відбулися установчі збори по формуванню молодіжної ради при КМР, де кожен представник молоді мав змогу себе презентувати, заявити про своє бажання розвивати молодіжну політику міста та працювати задля молоді.
КІПТівська студентська молодь гідно себе презентувала та увійшла до складу молодіжної ради при КМР, а саме ДМИТРО КУЩЕНКО (711 група) і АННА МАТВІЄНКО (721 група) студенти спеціальності Розробка програмного забезпечення та АЛЬОНА СКОБЕНКО студентка 821 групи спеціальності Соціальна робота.
Під час засідання представники новоствореної молодіжної ради затвердили Положення про Молодіжну раду при КМР та спланували наступну зустріч.
Пишаємося кожним з вас та бажаємо успіхів у розвитку молодіжних ініціатив, наснаги, нових цікавих ідей та непохитної віри в свої сили, адже саме за молоддю майбутнє України.