ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Студенти 731 групи (спеціальності «Інженерія програмного забезпечення») разом з класним керівником, Галиною ХОМЕНКО, долучилися до проведення освітнього заходу з нагоди Дня безпечного інтернету, який відзначають 6 лютого, у рамках якого було проведено кілька виховних годи за матеріалами Національного Банку України. Заняття стосувалися важливості дотримання правил безпеки платежів та розрахунків в інтернеті. Так, минулого тижня відбулося заняття з платіжної безпеки “Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства”, а сьогоднішня тема: “Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час”.
Проведені заходи сприяють безпечному, відповідальному використанню цифрових технологій студентською молоддю.
#ДеньБезпечногоІнтернету#ШахрайГудбай Гаразд
ТАЛАН - центр фінансових знань Національного банку України