КРУТИ - УКРАЇНСЬКЕ МІСЦЕ СИЛИ

Більше 100 років тому, 29 січня 1918 р., відбувся бій, котрий став знаменною віхою в історії битви за українську незалежність. Це був бій, котрий продемонстрував приклад граничної жертовності, самозреченості та безкорисливості української молоді – бій під Крутами.
На наше переконання, за свого життя (а бажано – замолоду), кожен українець має відвідати Крути, а також інші місця української сили. Тож напередодні Дня пам’яті героїв Крут, студенти коледжу, зокрема, члени літературного гуртка, здійснили невеличку подорож до меморіалу Героям Крут у Чернігівській області. Студенти, окрім екскурсії, декламували вірші, присвячені подіям та героям Крут. Такі подорожі не тільки сприяють залученості здобувачів освіти до вивчення власної історії, пізнання краси країни, а й згуртовують колектив.
Любіть Україну! Подорожуйте Україною! Вивчайте її історію та культуру!

Медіа