РЕАЛІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

8 квітня 2023 року в онлайн-форматі видбулась зустріч зі спільнотою на тему: "Робота з молоддю в умовах війни."Організаторами виступили управління молоді та спорту Сумської області державної адміністрації у співпраці з громадською організацією "Ліга змін".
Від Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ долучились заступник директора з НВР, Ольга МЕЛЬНИК, соціальний педагог, керівник волонтерського центру "ДОБРОБУТ", Олена ЛОБУРЦОВА та активістки студентської ради, Єлизавета ЯЦУН, Анастасія МОСКАЛЕНКО.
Під час бесіди представники від ГО Сумської області ділились власними напрацюваннями, проєктами та ініціативами. Спікери розповіли про маленькі секрети, як за невеликий бюджет реалізувати важливий проєкт.
Було представлено багато цікавих ідей для втілення. Дякуємо організаторам зустрічі за знайомство з цікавою та ініціативною молоддю, яким не байдуже сьогодення та майбутнє України.
Ми всі розуміємо, що своєю діяльністю наближаємо довгоочікувану перемогу.
РАЗОМ МИ СИЛА!!!