"НАША ДУМА, НАША ПІСНЯ НЕ ВМРЕ, НЕ ЗАГИНЕ!"

30 березня у читальному залі бібліотеки Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ відбулася міні-вистава " Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!" за мотивами творчості Тараса Шевченка у виконанні експериментальної студії "Діти Мельпомени" (керівник Надія ВОЛКОВА, режисер Сергій ЗАВАЛІЙ) присвячена міжнародному дню театру.
На початку вистави присутні вшанували пам'ять загиблих захисників, які віддали своє життя заради свободи українців. Студенти коледжу продекламували вірші Тараса Шевченка, які дуже актуальні на сьогодні.
Вистава розповіла про минуле українського народу, проблеми які є актуальними і через століття. А слова українського Кобзаря, які часто стають пророчими, з кожним роком набувають все більшого сенсу.