ПІДСУМКИ КОНКУРСУ "КРАЩИЙ СТУДЕНТ РОКУ"

17 листопада - Міжнародний День студента. Студентські роки - це час найсміливіших експериментів - у навчанні, зовнішності та поведінці. І звичайно, з роками ви згадаєте, не так саме навчання, як, власне, перші серйозні " кроки дорослості" - студентський роман, випробування дружби, веселі посиденьки та кумедні випадки з життя. Ми щасливі працювати серед молоді та робити все задля добробуту майбутнього покоління.
Вже традиційно кожного року цього дня підбиваємо підсумки конкурсу "Кращий студент року". Дистанційне навчання вимагає зміни традиційної форми проведення самого конкурсу. Цьогоріч ми провели в онлайн - режимі: зібрали, заявки та відео - презентації учасників у різних номінаціях. Також відбулось на сайті онлайн голосування за претендентів та конкурсна комісія все підсумувала. Отже рішення прийнято.
Сьогодні в конференц-залі відбулось урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу "Кращий студент року - 2021"
Вітаємо наших студентів-переможців:
Номінація " Відкриття року" за підсумками конкурсу "Сузір'я талантів", який відбувся напередодні, студентка 511 групи спеціальності " Економіка підприємства", Юлія Тертична.
Номінація" Наукова діяльність" студент 721 групи спеціальності "Розробка програмного забезпечення" Владислав Морщ.
Номінація " Громадський діяч" студент 741 групи спеціальності " Розробка програмного забезпечення" Євгеній Безбородий.
Номінація " Творча особистість" студентка 721 групи спеціальності "Розробка програмного забезпечення" Богдана Понирко.
Номінація " Волонтер року" студентка 831 групи спеціальності " Соціальна робота" Евеліна Заярна.
Номінація "Спортсмен року" студент 941 групи спеціальності " Автомобільний транспорт" Андрій Занора. Учасники конкурсу були відзначені грамотами.
Хочеться в цей день теж відзначити студентів, завдяки яким в коледжі відбувається цікава та активна діяльність у різних сферах.
Адміністрація закладу звернулася до студентів з привітаннями та нагородила грамотами активістів.
Переможці отримали цінні подарунки та грошову винагороду. Зігріли присутніх гарячим чаєм та солодощами.
Бажаємо всім Вам сили та наснаги, міцного здоров'я, гучних перемог та досягнень.