ПОПОВНЮЄМО СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ АКТИВНИМИ ТА КРЕАТИВНИМИ ОСОБИСТОСТЯМИ

20 вересня 2023 року в КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМДУ відбулась конференція чинної студентської ради для здобувачів освіти, які бажають до неї долучитись.
Під час зустрічі голова студентської ради, Анастасія МОСКАЛЕНКО, та секретар, Тетяна ШАДОРІНА, ознайомили присутніх з особливостями діяльності ради. Дівчата наголосили на тому, що студентська рада - невід’ємна частина життя коледжу, адже це осередок креативних, творчих, талановитих особистостей.
Претенденти до вступу коротко себе презентували, а саме розповіли чим можуть бути корисними для студентського самоврядування.
Вислухавши кожного, можна зробити висновок, що студентська молодь КІПТУ талановита та креативна. Приємно, що студрада поповниться молодими та ідейними особистостями, які будуть творити нову історію навчального закладу.