КІПТЯНИ ЛОБІЮЮТЬ ІНТЕРЕСИ МОЛОДІ

Вчора на засіданні Молодіжної ради при КМР студент 941 групи та голова молодіжної ради при КМР Микола ПОВОЛОЦЬКИЙ та соціальний педагог Олена ЛОБУРЦОВА маючи нагоду поспілкуватися з заступником міського голови - Юрієм ПАВЛОВИМ обговорили можливість проведення екскурсії для здобувачів освіти коледжу в Органах місцевого самоврядування.
Також представники коледжу та Молодіжної ради активно вели діалог з питання безпеки на дорозі в зимовий період із спеціалістом управління ЖКХ Олексієм ДАНИЛОВИМ.
Також на засіданні Молодіжної ради при КМР начальник Міської ради відділу молоді та спорту Ольга КАЧУРА прозвітувала перед молоддю про проведені заходи протягом 2021 року і затвердили план роботи програми "Молодь 2022".