З МРІЄЮ У ЖИТТЯ!

З нагоди Дня студента 17 листопада 2021р. у стінах Сумського національного аграрного університету відбувся урочистий захід - найкращих студентів вітав голова Сумської обласної адміністрації Дмитро Живицький. Наш коледж був представляла студентка 821 групи спеціальності "Соціальна робота" Елизавета Яцун.

- Сьогодні був по-справжньому святковий та неперевершений день! День - коли ти розумієш, що вся щоденна робота, яку ти проводиш в органах студентського самоврядування КІПТу оцінена. У Міжнародний день студентів хочеться згадати слова голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Живицького про те, що усі мрії стають реальністю! Тож, шановні студенти не бійтесь, мрійте! Дякую усім викладачам та адміністрації ВСП "Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ" за чудовий старт для мене!