ФОТОФІШКА

Гра "Фото фішка" - це цікавий спосіб дослідження соціальних та психологічних аспектів поведінки людей. Ця гра допомагає вивчити, як індивіди сприймають один одного, визначають загальні риси та властивості особистості, а також як вони формують свої перші враження.В грі приняли участь студенти 711,811,111 груп/

Основні кроки проведення гри "Фото фішка":
Підготовка фотографій .Зберіть фотографії різних людей або персонажів. Вони можуть бути реальними або фіктивними. Важливо, щоб на кожній фотографії були видимі обличчя і деякі характерні деталі.
Запросіть учасників гри. Це можуть бути студенти, колеги на роботі, члени групи психологічної підтримки або будь-яка інша аудиторія, яка цікавиться дослідженням взаємодії і сприйняття.
Роздайте учасникам фотографії та надайте їм завдання. Наприклад, можна попросити учасників описати особистість людини на фотографії, визначити її професію, впливові риси, хобі, чи навіть дати пораду, як їй покращити своє життя. Важливо дотримуватися однакових завдань для всіх учасників.
Зіберіть відповіді учасників і проаналізуйте їх. Розділіть результати за категоріями, такими як стать, вік, освіта і т. д. Подивіться, чи є спільні тенденції у сприйнятті різних типів людей.
Після аналізу результатів проведіть групове обговорення. Запитайте учасників, чому вони прийшли до певних висновків щодо фотографій. Вивчіть, чи були їхні враження зумовлені зовнішніми чи внутрішніми факторами.
Зробіть висновки щодо соціальних та психологічних аспектів, які досліджувалися під час гри. Це може допомогти розуміти, як сприйняття і враження від інших людей можуть впливати на наше поведінку та взаємодію.