ЗУСТРІЧ «ДОРОСЛІ В РЕСУРСІ ЗАРАДИ ДІТЕЙ»

20 березня відбулась зустріч «Дорослі в ресурсі заради дітей»
Мета: усвідомлення педагогами власних ресурсів та їх використання для психоемоційної стабілізації в ситуації стресу.
1 етап – Психологічна стабілізація
Кожен із нас має внутрішній ресурс, однак не завжди може самостійно його знайти. Мобілізація психологічного потенціалу для подолання негативних наслідків надзвичайних обставин, стресових ситуацій, виникнення і розвиток яких мало залежать від нас. Ми можемо їх тільки прийняти із вдячністю як частину нашого життєвого досвіду.
Вправа «Лист до себе»
Напиши собі листа Довір паперу все, що відчуваєш й думаєш. Лист можна одразу знищити або сховати і перечитати, коли знову почнуть хвилювати травматичні події. Ти згадаєш свій стан і зрозумієш, що зможеш з ним впоратися, як і минулого разу. Цей спосіб подолати травматичну подію має ту перевагу, що мова листа коротка й логічна. Перенесення на папір своїх хвилювань, змалювання ситуації допомагає і краще зрозуміти свою проблему. На занняті використані психологічний інструментарій Арифметика емоцій,Дари мудрості,техніки,практичні вправи,корисні рекомендаціі.