ПРОФІЛАКТИКА У ЗАПОБІГАННІ ТРАВМАТИЗМУ Є ВАЖЛИВОЮ СКЛАДОВОЮ ПІД ЧАС ЗАНЯТЬ СПОРТОМ

24 квітня 2024р. викладачі ФВ Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ, взяли участь у вебінарі "Профілактика спортивного травматизму у закладах освіти", який був проведений для керівників ФВ, викладачів ФВ, тренерів спортивних секцій та керівників спортивних споруд.
Вебінар проводив Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету, спікером зустрічі став проректор з науково-педагогічної роботи, доцент, кандидат педагогічних наук, Олександр БРІЖАТИЙ.
Під час вебінару були розглянуті наступні питання:
▶️Компетенції з профілактики спортивного травматизму, які повинен опанувати викладач ФВ і спорту для роботи в закладі освіти або спортивній установі;
▶️Моніторинг спортивного травматизму у закладі освіти;
▶️Чинники спортивного травматизму;
▶️Нормативно правова база в закладах освіти з питань безпеки;
▶️Вікові показники моторики та травматизм;
▶️Безпечні спортивні споруди;
▶️На прикладі СумДУ: зручна інфраструктура для підготовки спортсменів: змагання, тренування, проживання, харчування, медичний супровід;
▶️Спортивні споруди;
▶️Проблеми по технологіям безпеки у фахівців ФК і спорту;
▶️Загальні принципи організації безпечних занять у закладах освіти;
▶️Кількість випадків спортивного травматизму за видами спорту та спортивних спеціалізацій;
▶️"Самостраховка та страховка": контроль техніки;
▶️Загальні правила безпеки у різних видах спорту;
▶️Кожен вид спорту має свою специфіку травмопрофілактики;
▶️Знехтування втомою та порушення дисципліни;
▶️Захисні засоби спортсменів;
▶️Спортивний одяг: безпека + результат;
▶️Спортивний інвентар: безпека + спортивний результат;
▶️Досвід ефективного застосування методів відновлення у профілактиці травматизму.
Дякуємо Олександру Бріжатому за змістовну та корисну інформацію.
Важливо зауважити, що викладачі ФВ коледжу, дотримуються нормативів техніки безпеки під час проведення навчальних та тренувальних занять!
Тримаємо освітній фронт!

Галерея зображень