КІПТЯНИ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ СПОРТУ

Напередодні Міжнародного дня спорту студенти курсу КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ спеціальностей "Інженерія програмного забезпечення", "Будівництво та цивільна інженерія", "Соціальна робота" у супроводі класних керівників Руслана КОЦАРА та Ірини КРАВЧЕНКО, з метою ознайомлення студентської молоді з досягненнями Конотопських спортсменів на Міжнародних змаганнях, відвідали музей спорту м.Конотоп.
Ознайомчу екскурсію провів заступник керівника лекторської групи Конотопської міської організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку, Віктор СИДОРЕНКО.
Під час зустрічі студентська молодь дізналася:
▶️як розвивався спортивний рух у другій половині XX століття;
▶️які досягнення мали Конотопські спортсмени на Міжнародних змаганнях;
▶️про значний внесок КІПТу в розвиток спорту міста, адже навчальний заклад завжди був лідером обласних та міських спартакіад;
▶️який шлях долають спортсмени початківці до звання "Майстер спорту України міжнародного класу";
▶️важливість занять фізичною культурою і спортом та дотримання здорового способу життя.
Молодь мала можливість ознайомитися з фотографіями, грамотами, кубками та спортивною атрибутикою зібраною у музеї.
Дякуємо Віктору Борисовичу за змістовну та цікаву екскурсію!
Проводячи заходи даного спрямування, ми популяризуємо заняття спортом, вшановуємо спортивних героїв минулого та сьогодення, які служать гідним прикладом для наслідування!