ОБЛАСНЕ ЗАСІДАННЯ ФАХІВЦІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

7 лютого 2024р. Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на базі Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка, провели круглий стіл засідання фахівців фізичного виховання області, в якому взяла участь керівник ФВ Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ Катерина Герасимова.
Обговорювались питання проблем фізичного виховання у закладах вищої та фахової передвищої освіти. На порядку денному розглядали:
Реформи фізичного виховання у закладах вищої освіти
Оприлюднення і обговорення освітньо-професійної програми Середня освіта (Фізична культура) другого (магістерського) рівня Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка
Підготовка та участь студентів закладів вищої, фахової передвищої освіти у всеукраїнських та міжнародних змаганнях