СПОРТ Є ЗАПОРУКОЮ ЗДОРОВОЇ НАЦІЇ

22 листопада 2023 року здобувачі освіти КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ долучились до змагань з амреслінгу, які відбулися
за ініціативи студентського сенату Конотопського фахового медичного коледжу у співпраці з МЦФЗН «Спорт для всіх», відділом міської ради у справах молоді та спорту КМР з метою залучення молоді міста до фізичної активності, систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя.
У змаганнях брали участь дві активні команди студентів Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу та КЗ СОР " Конотопського фахового медичного коледжу ".
Учасники змагались у ваговій категорії від 55 кг. до 90 кг. У складі кожної команди було по 6 учасників (4 юнаки та 2 дівчини.)
Здобувачі освіти нашого коледжу продемонстрували відмінний результат.
Отож наші результати в індивідуальному заліку:
Вячеслав ГОРЄЛИЙ у вазі 90 кг., студент ІІІ курсу спеціальність "Автомобільний транспорт "
Владислав ГУСАК у вазі до 70 кг., студент ІІІ курсу спеціальність "Автомобільний транспорт "
Анастасія ЧЕРЕВКО, стунтка ІІІ курсу спеціальність "Соціальна робота ".
Також
Катерина ЗИМОВЕЦЬ, студентка ІІІ курсу спеціальность "Соціальна робота "
Данило МАРКОВ у вазі 90 +, студент І курсу спеціальність "Автомобільний транспорт "
Артем ДУМЕНКО у вазі до 80 кг., студент ІІІ курсу спеціальність "Автомобільний транспорт ".
Чудовий результат! Пишаємось нашою спортивною студентською молоддю!!!
Дякую викладачам фізичного виховання, Володимиру ДРОНІКУ, Руслану КОЦАРУ, за підготовку команди та відданість своїй справі.
ТРИМАЄМО СПОРТИВНИЙ ФРОНТ!!! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Медіа