ОНЛАЙН-НАРАДА З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

З метою впровадження інноваційних підходів у залученні студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та різних видів рухової активності, мотивації до здорового способу життя Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, розроблено стратегію розвитку фізичного виховання та спорту здобувачів освіти та Регламент проведення спортивних ігор України серед студентів закладів фахової передвищої освіти.
2 листопада 2023р. Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти була проведена Всеукраїнська онлайн-нарада за участю Голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадима Стеценка.
До онлайн-наради від Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сум ДУ долучились заступник директора з НВР Ольга МЕЛЬНИК та керівник ФВ Катерина ГЕРАСИМОВА.
Рухаємось у правильному напрямку, тримаємо спортивний фронт!
Разом до ПЕРЕМОГИ України!