УЧАСЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ЕСТАФЕТІ ЄДНОСТІ "МИ - НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОГО СЛАВИ"

Відповідно до Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, Національної молодіжної стратегії до 2030 року Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» з 30 вересня по 5 жовтня 2023 р. проводила всеукраїнську естафету єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України «Ми – нащадки козацької слави» у форматі флешмобу в соціальній мережі «Фейсбук» та відеохостингу Youtube.
Студенти першокурсники ВСП «Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу - Дарина ЮРЧЕНКО, Вікторія ОЗОЛ, Діана ШАТОХІНА, Альвіна ПИЛЬНОВА, Кирило ВАЛОВИЙ, Дмитро РЕДЬКА та Даніїл ТІТЕНКО підготували відеопривітання з перекладом жестової мови для людей з особливими потребами та долучитися до естафети єдності в якому приймали участь близько 100-а коледжів фахової передвищої освіти України.
Редактор, відеозйомка, монтаж – Сергій СОРОКА, керівник художній коледжу.

Медіа