ОНЛАЙН-КВЕСТ «ЖИВИ БЕЗ ІЛЮЗІЙ»

24.01.2023р. практичний психолог Індустріально педагогічного фахового коледжу Сумду Калинкіна Світлана стала участником республіканськоі конференціі, у якій взяли участь 430 учасників з різних регіонів України. Студенти коледжу долучаються до проходження квесту!!!
Команда експерток ГО «Ла Страда – Україна» розробили унікальний онлайн-квест, якому немає аналогів в Україні, і готові презентувати свою роботу для широкої аудиторії.
Онлайн-квест «Живи без ілюзій» допоможе кожному та кожній знайти відповідь на важливе питання: "Як будувати здорові стосунки".

Проєкт із розробки квесту впроваджується ГО «Ла Страда — Україна» за сприяння Програми розвитку ООН в Україні та за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.