Вівторок, 20 вересня 2022 12:24

"ПЕРЕЙМАЄМО ДОСВІТ У СВОЇХ КОЛЕГ. ОНЛАЙН ТРЕНІНГ "ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ У ПЕРІОД ВІЙНИ"

Дружні відносини та тісна співпраця - запорука успішного навчально- виховного процесу.
19 вересня педагогічний колектив Конотопського індустріально -педагогічного фахового коледжу СумДУ пройшов он- лайн тренінг на тему:"Запобігання торгівлі людьми в період війни " від Децюк Тетяни Миколаївни , к. пед. н., доцент кафедри соціальної роботи НУ "Чернігівська політехніка", тренерки національної тренерської мережі ГО " Ла Страда-Україна", а модератором зустрічі виступила соціальний педагог коледжу Олена Лобурцова.
Педагоги плідно попрацювали та дізналися важливі аспекти торгівлі людьми та шляхи його уникнення, адже суспільство розвивається, а проблеми набувають нового значення.
Тому навчаємося, розвиваємося та крокуємо в ногу з часом та вимогами сьогодення.
Отримані знання та навички будуть передані здобувачам освіти, що допоможе їм уникнути работоргівлі та його наслідків .
Щиро дякуємо за змістовну та цікаву зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.