РЕКОНСТРУКЦІЯ КАБІНЕТУ З ВИВЧЕННЯ БУДОВИ АВТОМОБІЛЯ

З метою вдосконалення матеріально-технічної бази для підготовки студентів спеціальностей: "Автомобільний транспорт" ОПП "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" (технік-механік) та "Професійна освіта. Транспорт" (технік-механік, майстер виробничого навчання) у ВСП "Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ" (КІПТ) протягом червня 2020 року було проведено поточний ремонт кабінету з вивчення будови автомобіля (проведено косметичний ремонт кабінету, оновлено наочний матеріал, встановлено телевізор)
Тож, якщо ти мрієш пов'язати своє майбутнє із професією, що користується великим попитом на ринку праці та б'є всі рекорди по-популярності - із професією механік!
Цікавишся автомобілями, мотоциклами, тракторами? Тоді тобі до нас! Обирай Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ (КІПТ)!