ПЕРЕМОЖЦІ VIIІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ «НА УРОК» З ІСТОРІЇ, ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Не втомлююся повторювати, що студентські роки - це найкращій період у житті кожної людини. Особливо, якщо навчання приносить максимум задоволення та драйву! Підтверджують мою думку студенти 711 групи Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу спеціальності "Інженерія програмного забезпечення". Вони завиграшки розв'язують складні завдання, щиро та натхненно читають вірші, активні творчо, перші у навчання. Мені особливо приємно, що студенти знову показали свій високий рівень і стали переможцями VIIІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з історії, зарубіжної літератури, української мови та літератури. Так тримати!!!

Переможці VIIІ  Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з  історії, зарубіжної літератури, української мови та літератури.