КІПТЯНИ ОПАНОВУВАЛИ НАВИЧКИ З НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

8 та 9 травня 2024 року студентська молодь Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ, Анна МАТВЄЄНКО, Альона СКОБЕНКО, Анна ЛІННІК, Кіра ДАЙЛІДЬОНОК, Іван ЖИЛКІН та Артур ПОРОХНЯ, опановувала навички надання невідкладної медичної допомоги.
Навчання проводили британські лікарі – ветерани, представники британської гуманітарної організації RE:ACT Disaster response.
Усі присутні мали змогу отримати теоретичні знання та закріпити їх на практиці.
Тренери моделювали різні екстремальні ситуації, у яких потрібно було діяти злагоджено, швидко та професійно.
Теоретичні та практичні основи, імітація надзвичайних ситуацій дали можливість оволодіти базовими навичками надання першої допомоги.
Дякуємо тренерам тренінгу за здобуті знання та вміння, які є надзвичайно важливими в умовах сьогодення.