БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та безпечного перебування в гуртожитку КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТ) 11 квітня проведено інструктаж для студентів.
 Інженер з охорони праці, Сергій Федько, вкотре нагадав мешканцям гуртожитку про важливість дотримання правил техніки безпеки, протипожежної безпеки та про порядок роботи з електропобутовими приладами. Разом з тим, доведено до відома здобувачів освіти порядок оповіщення та евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Особливу увагу приділили правилам поведінки та важливості їх дотримання при сигналу повітряної тривоги.
 Сьогодні, як ніколи, життєво необхідно нагадувати студентам, що збереження власного здоров'я та життя, залежить, перш за все, від них самих. Тобто, від дотримання необхідних правил безпеки.