ВЧИМОСЯ ДОПОМАГАТИ!

Напередодні Міжнародного Дня студента, з метою надання молоді знань та практичних вмінь з першої до медичної допомоги відбулися навчання "Вчимося допомагати!". Маючи навички надання першої до медичної допомоги людина, не маючи спеціальної освіти, може врятувати життя.
Здобувачі освіти КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ: Сидоренко Анна (спеціальність "Соціальна робота");
Кривошей Віталій (відділення Професійна освіта );
Кущенко Дмитро (спеціальність "Інженерія програмного забезпечення") долучилися до навчання та на практиці спробували надати першу допомогу, як дорослому так і дитині. Адже серцево-легенева реанімація потребує певних знань та умінь. Студенти з серйозністю та зацікавленістю поставилися до виконання завдань, які ставив перед ними інструктор. Дякуємо тренеру Конотопської міської організації Товариства Червоного Хреста України, за надану можливість навчатись важливій справі!