ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

В умовах воєнного стану першочерговим завданням для коледжу є створення безпечного освітнього середовища та збереження життя і здоров’я усіх учасників освітнього процесу. Саме метою цивільного захисту є завчасна підготовка об’єкта до захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, зниження втрат, створення умов для підвищення стійкості роботи освітнього закладу, своєчасного проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.
8 листопада 2023р. у ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» представники Конотопських територіальних курсів Цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Віктор СУЯТІНОВ та Евгеній КАШУК зустрілися з керівниками структурних підрозділів, розповіли про роботу відділу Цивільного захисту, котрий обслуговує вісім громад Конотопського району. Було наголошено, що на підставі законодавчих та нормативних актів у сфері цивільного захисту необхідно розробити документи з питань цивільного захисту в закладі освіти, розмістити інформацію про заходи безпеки та дії у разі виникнення надзвичайної ситуації, періодично проводити навчання з учасниками освітнього процесу з питань Цивільного захисту. Майстер виробничого навчання територіальних курсів цивільного захисту Кашук Є.О. запропонував консультативну допомогу. Віктор СУЯТІНОВ наголосив на тому, що посадові особи навчального закладу, раз на три роки, мають проходити навчання з питань Цивільного захисту.
Дякуємо представникам Конотопських територіальних курсів ЦЗ та БЖД за корисну інформацію.