VII ГЛОБАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

17 травня 2023 р. в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ (КІПТ) в рамках проведення Тижня інспекторами ВРПП Конотопського районного відділу поліції, капітаном поліції Проценком Олександром Миколайовичем та старшим лейтенантом поліції Литвиненком Сергієм Дмитровичем проведена гостьова лекція з елементами бесіди зі здобувачами освіти на тему: «Права і обов’язки учасників дорожнього руху. Відповідальність за порушення ПДР»

Під час спілкування Сергій Дмитрович ( випускник КІПТу 2001 року) ознайомив студентів з юридичними аспектами керування двоколісними транспортними засобами, правами та обов’язками пішоходів, з наслідками, які можуть виникати за вчинення правопорушень, а Олександр Миколайович повідомив про статистичні дані та приклади найпоширеніших випадків ДТП за участю водіїв мопедів та мотоциклів.

Студенти отримали від працівників правоохоронних органів корисну та пізнавальну інформацію, а також вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.