БЕЗПЕКА ПЕРШ ЗА ВСЕ!

26 квітня 2023 року представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, служби міської ради у справах дітей та сектор ювенальної провенції Конотопського РВП ГУНП в Сумській області для здобувачів освіти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ провели просвітницькі бесіди.
Спеціаліст ДСНС
акцентував увагу присутніх на небезпеках, що становлять боєприпаси, які не розірвалися.
Також надзвичайник нагадав основні
правила пожежної безпеки.
Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя.
Спеціаліст служби міської ради у справах дітей спільно з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Конотопського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області говорили про адмістративну та кримінальну відповідальність.
Неповнолітніх студентів інформували про наслідки протиправної поведінки.
Такі заходи заради уникнення небезпечних ситуацій є надзвичайно актуальними серед молоді.