Безпека на дорогах

Безпека на дорогах - одне з нагальних питань, яким опікується Міжнародний благодійний фонд "Допомоги постраждалим внаслідок ДТП". І навіть зараз, коли в Україні іде повномаштабна війна, питання безпеки на дорогах є дуже актуальним.

Благодійний фонд уже більше десяти років займається висвітленням питань правильного поводження на дорогах, проводячи роботу серед населення, студентської та учнівської молоді України. Десять років безперервної роботи у донесенні інформації та знань з правил дорожнього руху як водіїв так і пішоходів, дали можливість зберегти далеко не одне життя. Адже пепореджений - значить озброєний.

При сьогоднішньому підвищеному русі на дорогах та залізницях, ризик травмуватися під час катастрофи підвищений. А враховуючи воєнний стан, невтішна статистика аварійних ситуацій збільшується в рази.

Фактори, які впливають на рівень аварійності на дорогах:

• пошкодження асфальтованого покриття внаслідок природних впливів;
  • руйнування доріг важкою технікою;
  • пошкодження дорожнього полотна розривами артилерійських снарядів;
  • встановлення габіонних блоків та інших споруд захисного значення;
  • відсутність придорожнього штучного освітлення внаслідок встановленого по всій території України комендантської години;
  • дезорієнтація в екстремальних ситуаціях.

Усі ці фактори впливають на підвищення аварійної ситуації і саме тому, наголошення на даній проблемі є актуальним питанням.

Міжнародний благодійний фонд "Допомоги постраждалим внаслідок ДТП" сприяє розповсюдженню інформації з попередження травматизму та сметрельних випадків в результаті дорожньо-транспортних пригод.

Мінімальні дії пішохода, для уникнення аварійних ситуацій:

• проявляй уважність, переходячи дорогу - це збереже тобі життя;
  • рухаючись на велосипеді, мопеді, скутері чи мотоциклі, вдягай шолом;
  • дорога - не місце для перебування в інтернеті, тому, ставши активним членом дорожнього руху, бажано покласти телефон в сумку і уважно слідкувати за тим, що коїться довкола;
  • зніми навушники, адже гучна музика перешкоджає розумінню поточної обстановки на дорозі;
  • прикріпи на одяг світловідбиваючі елементи - в нічний час це дасть змогу водію побачити тебе.

Медіа