НАВЧАННЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

Враховуючи важливiсть питання та з метою надання здобувачам освіти достовiрної iнформацiї про вибухонебезпечнi предмети, їх види, формування навичок безпечної поведiнки при знаходженнi вибухонебезпечних та незнайомих предметiв, протягом 1 травня 2024 року в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ інструктори з безпеки "Асоціації Саперів України" проводили навчання "Попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів".
Під час зустрічі студентська молодь дізналася:
  •  як розпізнавати мінні загрози;
  •  про потенційно небезпечні території;
  •  про попереджувальні знаки;
  •  алгоритм дій при знаходженні підозрілого предмету.
Також інструктори з безпеки навчали здобувачів освіти, як діяти, коли пролунав сигнал "Повітряна тривога" та під час обстрілів.
Навчання з безпеки - це важливий крок до захисту населення. Нові знання й навички, які отримали студенти, допоможуть їм правильно реагувати на різноманітні ситуації, аби зберегти своє життя та здоров'я.
ДЯКУЄМО фахівцям з безпеки "Асоціації Саперів України" за надзвичайно корисну та життєво необхідну інформацію!!!
ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ!