В КІПТІ ЗАВЕРШУЮТЬСЯ ОСТАННІ ПРИГОТУВАННЯ ДО УСПІШНОГО СТАРТУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Індустріально-педагогічний коледж Сум ДУ по праву називають невеличким студентським містечком.
Розташувавшись в прекрасній природній зоні нашого міста, КІПТ стоїть відокремленою зоною, що дає йому багато переваг.
Чисте повітря і красива природа, неподалік від місцевого ставка, дають можливість не тільки активно відпочивати, оздоровлюватися, але й допомогають вести активну розумову роботу у навчанні.
Погодьтеся, покращення якості навчання не завжди залежить тільки від викладачів.
Велику долю займають комфортні умови, в яких здійснюється освітянський процес.
Саме тому, працівники коледжу велику увагу приділяють умовам, в яких будуть проходити навчаня та перерви студентів.
Для відпочинку студентів та викладачів на свіжому повітрі, була облаштована місцина в парку коледжу із зручними лавками.
Кабінети оснащені новими учнівськими столами, в коридорах зроблено сучасний ремонт.
Велика увага приділяється якісному освітленню.
І зараз з гордістю можна зазначити - КІПТ готовий до нового навчального року!