ЧЕРГОВА ПАРТІЯ ЗАХИСНИХ ЕКРАНІВ ВІД КІПТЯН

У розпал всесвітньої пандемії студенти й працівники Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ ( КІПТу) долучилися до акції "Захистимо лікаря" та продовжують на волонтерських засадах виготовляти захисні екрани для конотопських медпрацівників. Засоби захисту друкують на 3D принтері. Наразі студенти виготовили і передали близько сорока захисних екранів. Сьогодні, 24 квітня чергові партії захисних екранів отримали медичні працівники Конотопського пологового будинку та амбулаторії загальної практики—сімейної медицини с. Підлипне.
Варто зазначити, що дані захисні медичні екрани є багаторазовими, вони піддаються дезінфекції.
Як показала практика, така ініціатива не є одноразовою акцією, КІПТ і надалі планує забезпечувати конотопських медиків засобами індивідуального захисту.