Участь у тренінгу з написання проектів

Студентки спеціальності «Соціальна робота» Мельниченко Поліна та Іванюк Вікторія за підтримки виховного відділу та профспілки технікуму 9-10 листопада 2018 року взяли участь у тренінгу з написання проектів для представників інститутів громадянського суспільства, ініціативної активної молоді організований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації 30 березня 2018 року оголосило обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається підтримка на 2019 рік.
Щоб підготувати якісну заявку, розібратися в деталях написання проекту, механізмах використання бюджетних коштів 9-10 листопада 2018 року на базі ДПОЗ СТ «Ровесник» (м.Суми) відбувся тренінг з написання проектів для представників ІГС та ініціативної активної молоді.
Мельниченко Поліна та Іванюк Вікторія пройшли навчання, отримали відповідні сертифікати.