КІПТУ 71 РІК!

Легкокрилим птахом пролітають роки... І ось нашому рідному технікуму вже – 71- рік.Поважний вік для навчального закладу – є що згадати, над чим замислитися, та найголовніше – є чим пишатися, адже  сьогодні  Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету є міцною базою  системи освіти України.

Тисячі студентів сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності.

Недоспані ночі, постійні переживання,  мудрі рішення й безмежна відданість своїй справі, притаманні педагогічному  колективу,  вивели технікум на високий освітній рівень, знаний по всій Україні  кваліфікованими працівниками, талановитими, допитливими й ерудованими  студентами,  мудрими високопрофесійними викладачами. Тож нехай довгим буде життєвий шлях технікуму, який завжди гостинно й привітно зустрічає  господарів та гостей.

Бажаємо, щоб сотні весен і зим сяяло для вас сонце. Щоб оминали вас спалахи журби, не оминала щаслива доля, щоб технікум жив і розквітав у мирі й Божій благодаті.

Безхмарних і благословенних днів!