ЕМОЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ. ЗГУРТОВАНІСТЬ КОЛЕКТИВУ

197571657 873707883216239 2269389345699960064 nЕмоційна компетентність є невід'ємною складовою професійного становлення особистості.

Що може згуртувати студентський колектив? Сесія чи проведення дозвілля разом.

Згуртувати можуть спільні інтереси, поставлені цілі та тренінгові заняття, які допомогають навчитися позитивно сприймати один одного та взаємодіяти в команді.

Для згуртування колективу кожен його учасник повинен докласти зусилля, контролювати свої дії та емоції.

Групова згуртованість — утворення, розвиток і формування зв'язків у групі.

Майбутні фахівці Cоціальної роботи 7.06.2021р. прийняли участь у тренінгу "Емоційна компетентність. Згуртованість колективу" .

Під час трінгового заняття студентство мало можливість активно взаємодіяти один з одним, а також контролювати свої емоції.

На занятті була присутня випускниця спеціальності "Соціальна робота Жила Катерина, яка активно долучилася до дійства та розповіла про особливості навчання у Сум ДУ за фахом "Соціальна робота".

Отримані знання допоможуть дівчатам у подальшому становленні професійного шляху, взаємодії з новими колективами та людьми.