МАЙСТЕР КЛАС ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

9 жовтня 2023 року в рамках Олімпійського тижня в КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМДУ відбувся майстер клас зі спортивного орієнтування від Єгора ЯЦЕНКА студента І курсу спеціальності "Інженерія програмного забезпечення ", Кандидата в майстри спорту України з радіоспорту, Чемпіона Європи з радіопеленгації.
Учасники заходу здобувачі освіти І курсу спеціальність "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка " та здобувачі освіти ІІ курсу спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування ", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність ".
Єгор розповів присутнім, як все розпочиналось, про свої спортивні досягнення, показав медалі та грамоти здобуті під час змагань.
Юнак є вихованцем Кролевецької дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп", де й розпочалось спортивне становлення спортсмена.
Під час практичної частини Єгор ЯЦЕНКО продемонстрував, як орієнтуватися за допомогою карти та компасу на місцевості.
Дякуємо Єгору за змістовну зустріч та цікавий майстер клас зі спортивного орієнтування.
Користуючись нагодою вітаємо Михайла САМОЙЛЕНКА та Єгора ЯЦЕНКА з присвоєнням розряду "Кандидат у майстри спорту України " з радіоспорту.
Хлопцям подальших успіхів та перемог!
РАЗОМ ТРИМАЄМО СПОРТИВНИЙ ФРОНТ!