ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

Щороку 22 березня відзначається Всесвітній день води.
Ідея проведення вперше була проголошена на Конференції ООН з охорони довкілля та розвитку, яка відбулася у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день водних ресурсів.
У 2023 році він проходить під гаслом «Всесвітній день води 2023 – Прискорення змін».
Методист коледжу, викладач екології Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ, Наталія ВЛАДИМИРОВА, інформувала здобувачів освіти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»:
про важливість охорони і збереження ресурсів прісної води і водних ресурсів в цілому;
розглянула заходи для розв’язання проблеми забезпечення населення питною водою;
про проблеми водних ресурсів та прісної води в Сумській області та регіону.
Студенти коледжу, Володимир РЯБОВОЛ та Влад КИРИЧОК, розкрили глобальні проблеми водних ресурсів України та розробили пам’ятку про використання прісної води.
Здобувачі освіти коледжу закликають ВСІХ до відповідального використання водних ресурсів та прісної води нашої країни! БЕРЕЖІТЬ ВОДУ!