ДИСКУСІЯ "CHATGPT — ЧАТ-БОТ ЗІ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ, РОЗРОБЛЕНИЙ ЛАБОРАТОРІЄЮ OPENAI», ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ, ПРОБЛЕМИ З ДОСТУПОМ В УКРАЇНІ ТА ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ."

Дискусія «ChatGPT — чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений лабораторією OpenAI», Дискусія «ChatGPT — чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений лабораторією OpenAI»,

17.02.2022 в рамках тижня комісії комп’ютерних та математичних дисциплін відбулась дискусія, в якій прийняло участь 37 студентів та викладачів. І ось вже від сьогодні за повідомленням мін. цифри України ChatGPT доступний для жителів нашої Батьківщини (вітаємо вас)

Дискусія проходила в онлайн форматі і до її проведення долучились як студенти так і викладачі. Під час проведення були розглянуті питання:

- використання боту в навчанні;

- підготовки методичних матеріалів з використанням штучного інтелекту;

-  вирішення питань творчого характеру з урахуванням специфіки сьогодення;

- можливі проблеми та наслідки розвитку штучного інтелекту;

- питання специфіки роботи викладача в умовах бурхливого розвитку інформаційного простору.

І хоч нашу дискусію перервала повітряна тривога, маємо надію і сподівання, що розглянуті питання стануть у нагоді кожному учаснику, а отримані знання покращать рівень підготовки фахівця в нашому закладі.