ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО УЧБОВОГО РОКУ РОЗПОЧАЛАСЬ

203155944 970425493719255 683378716693817242 nСьогоднішня реформа системи освіти, вимагає від нас якісний освітній процес, створення якого не можливо без постійного оновлення матеріально-технічної бази.
З метою якісної підготовки студентів спеціальностей: "Автомобільний транспорт" (технік-механік) та "Професійна освіта. Транспорт" (технік-механік, майстер виробничого навчання) в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ (КІПТі) продовжується ремонт лабораторії "Експлуатація машин і обладнання".
Дана лабораторія буде оснащена новим та сучасним технологічним обладнанням.
Тож, якщо ти мрієш пов'язати своє майбутнє із професією, що користується великим попитом на ринку праці та б'є всі рекорди по-популярності - із професією механік!
Цікавишся автомобілями, мотоциклами, тракторами? Тоді тобі до нас! Обирай Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ (КІПТ)!!!!