Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Щира подяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаю кожному з вас міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті у мирі, любові та злагоди!

Суворим і лагідним,

Мудрим і чуйним,

Тим, у кого сивина на скронях,

Тим, хто недавно зі стін інститутських,

Тим, хто вважається в середніх роках.

Тим, хто відкрив нам таємниці відкриттів,

Вчить у праці добиватися перемог,

Всім, кому горде ім'я учитель,

Низький уклін і гарячий привіт!

Директор ІПТ КІ Сум ДУ Н.М. Майстренко 

 DSCN8376Минають роки, відлітають у вічність…Багато часу минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли, прийшов мир, за який заплачено ціною життя мільйонів людей. Усе далі відходять ті грізні роки, але не згасає пам'ять про тих, хто віддав заради Перемоги життя…Пам'ять про Велику Вітчизняну війну, її сувора правда залишаються з нами, як найбільший за силою духу приклад мужності , патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими , хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя.

159

 

IMG 4710

Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним у нашому суспільстві, і це не просто данина моді, а бажання людей різних поколінь зберегти молодість і здоров'я.

20 вересня 2016 року в Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ відбулися масові спортивні змагання,присвячені Міжнародному Дню студентського спорту.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 29

Зовнішні посилання

mon

kisumdu

logosumdu

ptkisumdu

oda

rada

logohrc

SJ K2 Extra Slider - модуль joomla Окна

© 2014 Індустріально-педагогічний технікум КІСумДУ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів посилання на ресурс обов'язкове.

    Рейтинг@Mail.ru   Яндекс.Метрика