ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

На передодні Всесвітнього Дня охорони праці була проведена зустріч зі студентами коледжу. Інженер з охорони праці, Сергій ФЕДЬКО, розповів присутнім, що метою запровадження цього свята є привернення увагу до проблем збереження життя та здров'я людей у процесі трудової діяльності. Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере свій початок від Дня пам'яті загиблих робітників, вперше проведенного американськими та канадськими працівниками в 1989 році. В Україні цей день відзначається з 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня. Пам'ятаємо завжди, що дотримання законодавства у сфері охорони праці стане запорукою збереження найціннішого - людського життя. Напередодні цього дня щиро бажаємо працівникам, викладачам та студентам фахового коледжу доброго здоров'я, завжди гарного робочого настрою, мирного неба, сил і натхнення заради Перемоги. Бережить себе та своїх рідних! Все буде Україна!