КОНКУРС ІСТОРИЧНИХ ЗАДАЧ

24 квітня в КІПФК у рамках тижня циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін серед команд здобувачів освіти II курсу був проведений конкурс історичних задач.
Розв’язання історичних задач – є одним із засобів, які сприяють кращому засвоєнню начального матеріалу. За їх допомогою студенти виразніше розуміють сутність історичних понять та подій. Історичні задачі активізують розумову діяльність, розвивають увагу, спостережливість, пам'ять, навички критичного мислення, підвищують інтерес до навчального матеріалу. Не менш важлива їхня роль і при підготовці до НМТ.
Під час проведення конкурсу студенти продемонстрували достатньо високий рівень пізнавальної активності, змагальності між собою, інтерес до історичних подій, знання хронології та персоналій, уміння роботи в команді. А ще – отримали масу позитивних емоцій!