ТРЕНІНГ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПІДЛІТКІВ ГРОМАДИ "МИСТЕЦТВО ПУБЛІЧНОГО ВИСТУПУ"

1 травня 2024 року в молодіжному просторі за підтримки Відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту відбувся тренінг «МИСТЕЦТВО ПУБЛІЧНИХ ВИСТУПІВ», що проводила викладач філологічних дисциплін Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ, Галина ХОМЕНКО.
Помічниками лектора стали студентки коледжу – Діана ШАТОХІНА та Марія ТРІФАН.
Тренінг був організований для школярів міста, щоб навчитись говорити впевнено, переконливо, цікаво та ефективно впливати на аудиторію.
Підлітки ознайомилися з теоретичним матеріалом щодо підготовки та реалізації публічних промов, а також спробували себе у ролі спікерів.
Захід спрямовано на формування у здобувачів вищої освіти навичок презентації своїх думок, громадської позиції у вигляді публічного виступу, яка наразі є актуальним soft skill кожного випускника будь-якої спеціальності.
Фахівці КІПТУ активно працюють заради розвитку молоді громади!
ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ!