Щороку в третій четвер травня українці святкують Всесвітній день вишиванки. Вишиванка вже давно стала невіддільним символом української ідентичності, яку зі зброєю в руках наш народ відстоює на полі бою.
Саме сьогодні в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ традиційно відбувся доброчинний ярмарок УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ, метою якого є популяризація української культури, самобутності та збір коштів на антидрони для бійців 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені Івана Виговського.
Усі КІПТЯНИ одягнули вишиванки, наготували смаколиків та оздобили приміщення в українських традиціях.
Навіть у складних умовах сьогодення Кіптівська родина змогла продемонструвати свої театральні та кулінарні таланти.
Директор коледжу, Дмитро КОСЕНКО, привітав всіх зі святом та наголосив на тому, що ми, українці, відрізняємось від нашого ворога тим, що маємо свою історію, культуру, звичаї та свій генетичний код.
На захід завітали гості на чолі з міським головою Артемом СЕМЕНІХІНИМ.
Почесний гість привітав всю коледжанську спільноту з Всесвітнім днем вишиванки та долучився до ярмарку.
Гарного настрою додали артисти art_studio_positive, яким щиро дякуємо за позитивні емоції та допомогу.
Усе вдалося на славу, зібрали понад 31 тисячу гривень. Хочеться відмітити студентів та батьків 911 групи, які зробили окремий внесок в розмірі 5 тисяч гривень. Усі кошти будуть завтра передані організаторам збору.
ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ЗАХОДУ, СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ НАБЛИЖАЄМО НАШУ ПЕРЕМОГУ!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Тільки нещодавно наші здобувачі освіти відвідали ТОВ "Техноторг-Дон", де ознайомилися з виставковим майданчиком, на якому представлені основні зразки сучасної техніки, а саме – ґрунтообробні машини, сівалки, жатки і трактори, як вже сьогодні 16 травня напередодні зустрічі випускників, яка традиційно проходить у КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КІПТІ) третьої суботи травня, отримали черговий подарунок плуг оборотний навісний (призначений для оранки грунту під зернові і технічні культуриоборотний) від випускника коледжу, засновника фермерського господарства "Аллазаров", мецената - Юрія Єгамовича Аллазарова.
Від всього колективу КІПТУ висловлюємо щирі слова вдячності.
Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, здійснення всіх Ваших найважливіших планів і задумів.
Якісний освітній процес потребує постійного вдосконалення та розвитку.
Тому КІПТяни крокують у ногу з вимогами часу та приділяють особливу увагу практичному аспекту у навчанні.
Здобувачі освіти ВСП "Конотопський індустріально- педагогічний фаховий коледж Сум ДУ" спеціальності Соціальна робота 821 та 831 групи під керівництвом соціального педагога коледжу Олени ЛОБУРЦОВОЇ та кандидата педагогічних наук, викладача фахових дисциплін Ольги ВЕТРОВОЇ відвідали УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В М.КОНОТОП де отримали практичні навички у роботі з документами, нормативами та програмою роботи Пенсійного фонду.
Фахівчиня Управління Пенсійного фонду ознайомила учасників освітнього процесу з особливостями роботи закладу, способами прийому громадян, видами пенсій та розповіла про страховий стаж.
Кожен студент мав можливість потрапити на прийом до спеціаліста, зареєструватися у єдиній базі пенсійного фонду України та після офіційного працевлаштування відстежувати стаж своєї трудової діяльності
Щиро дякуємо адміністрації Управління Пенсійного фонду України м.Конотоп за співпрацю та атмосферну комунікацію зі студентами коледжу.
Четвер, 16 травня 2024 07:01

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ'Ї

З давніх-давен сім'я була та залишається основою основ, є запорукою продовження роду, виховання дітей, майбутніх свідомих громадян своєї країни.
  •  Сім'я - це осередок любові і щастя.
  •  Сім'я - це дім людини, її захист.
  •  Сім'я - це подорожі разом, родинні свята, подарунки.
  •  Сім'я - це там, де тебе завжди чекають.
Тож саме сьогодні студенти, що проживають у гуртожитку Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ зібрались на чаювання в родинному (студентському) колі, щоб поділитися власним баченням сім'ї. Студенти розповідали про свої родини та намагалися сконструювати особисту, ідеальну, модель сім'ї. Дякуємо, кожному, хто долучився до бесіди та поділився сокровенним!
Миру, здоров'я та достатку всім сім'ям!!!
 Шана і подяка тим, хто боронить наші родини!
Відповідно до графіку навчального процесу, з 13 травня 2024 р. для студентів КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ) спеціальності Будівництво та цивільна інженерія (ОПП "Будівництво та експлуатація будівель і споруд") та Автомобільний транспорт (ОПП "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів") розпочалась навчальна практика.
Метою навчальної практики є ознайомлення зі специфікою майбутньої спеціальності, закріплення та вдосконалення теоретичних знань, отримання первинних професійних умінь і навичок.
Навчальна практика є невід’ємною складовою у системі підготовки фахівців навчального закладу. Вона становить важливу та обов’язкову ланку в системі наскрізної практичної підготовки висококваліфікованих фахівців до майбутньої практичної діяльності
Відбулася екскурсія для здобувачів освіти КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ) на ТОВ "Техноторг-Дон".
Група компаній «Техноторг» — офіційний дилер понад 70 заводів-виробників та представляє на українському ринку широкий асортимент сільськогосподарської, автомобільної, будівельної та комунальної техніки.
Під керівництвом викладача спецдисциплін Романа Бащука студенти спеціальності "Автомобільний транспорт" ознайомилися з виставковим майданчиком, де представлені основні зразки техніки, що реалізується фірмою «Техноторг-Дон», а саме – ґрунтообробні машини, сівалки, жатки і трактори як вітчизняного виробництва, так і провідних закордонних фірм.
Від екскурсії студенти отримали багато знань, які можуть бути використані ними при вивченні фахових дисциплін
У рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі, в період з 13 по 19 травня в коледжі проходить I етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану".
14 травня Інспектор ВРПП Конотопського РВП ГУНП в Сумській області, старший лейтенантом поліції КОТ Олександр та поліцейський , сержант Олександр МАТВІЄНКО провели бесіду зі студентами спеціальності "Автомобільний транспорт" щодо забезпечення захисту життя під час дорожнього руху. Працівники поліції нагадали здобувачам освіти правила дорожнього руху, зокрема для водіїв мотоциклів, пішоходів та велосипедистів, відповідальність за їх порушення, навели приклади правопорушень, які найчастіше трапляються серед вказаної категорії учасників дорожнього руху. Під час бесіди студенти задавали актуальні запитання, на які отримали вичерпні відповіді.
Такі зустрічі спонукають учасників дорожнього руху дотримуватися правил безпечної поведінки на дорозі!
Мислити в епоху постправди та інформаційних війн означає бути критичним та обачним щодо інформації, яку ми споживаємо та ділимося.
Як убезпечити себе та «не потрапити на гачок»? На ці та інші питання мали змогу отримати відповіді студенти 821 групи спеціальності «Соціальна робота», які долучились 14 травня до зустрічі на тему «Що значить «мислити» в епоху постправди і інформаційних війн»
СПІКЕРОМ виступив практичний психолог, викладач Глухівського національного університету імені Олександра Довженка Юрій РЯБКО.
Нагальні питання, які підіймались і вирішувались під час зустрічі:
Критичне мислення - в епоху постправди важливо аналізувати інформацію з різних джерел та перевіряти її достовірність. Потрібно бути готовим до того, що навіть інформація, яка здається очевидною, може бути спотвореною або приховувати певний контекст
Розвиток медіа-грамотності - розуміння того, як працюють різні медіа-платформи та які механізми розповсюдження інформації використовуються, допомагає людям розрізняти між собою об'єктивну інформацію та пропаганду
Сприйняття багатогранності - у світі, де інформація може бути перекрученою або односпрямованою, важливо розуміти, що істинність «часто не чорна або біла», але має багато відтінків сірого. Підходити до складних питань потрібно з розумінням контексту і різних точок зору
Підтримка фактів - важливо підтримувати інформацію, яка базується на фактах і доказах, а не на загальних уявленнях або особистих переконаннях (інтерпритації). Це допомагає уникнути поширення міфів та дезінформації
Збереження відкритості - важливо залишатися відкритим до нової інформації та готовим переглядати свої погляди на основі нових даних. Це допомагає уникнути застою та допомагає адаптуватися до змін в інформаційному оточенні
Безумовно, мислення в епоху постправди та інформаційних війн вимагає більшої уваги, критичного аналізу та активного пошуку правдивої інформації, щоб розуміти світ навколо нас та робити інформовані рішення
Вдячні Юрію Володимировичу за надану можливість бути дотичними до розгляду таких надважливих питань, за дружню атмосферу, емоційний комфорт та співпрацю
Середа, 15 травня 2024 05:25

ОСОБИСТІ КОРДОНИ. НАВІЩО ВОНИ?

14 травня 2024 року здобувачі освіти КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ стали учасниками тренінгу "ОСОБИСТІ КОРДОНИ. НАВІЩО ВОНИ?", який провела психологиня Громадського об'єднання "Проліска" Наталія ОПОЛЬСЬКА.
Заняття з елементами тренінгу проводилось з метою надання студентам знань, які допоможуть усвідомити важливість власних кордонів та розвитку навичок самосвідомості та самозахисту.
Особисті кордони визначають те, як ми взаємодіємо з іншими людьми, які межі ми вибудовуємо в різних сферах життя, і як ми реагуємо на вторгнення в ці межі.
Учасники тренінгу мали змогу:
  • зрозуміти, що таке особисті кордони, як їх встановлювати та захищати, і яким чином це впливає на їхнє благополуччя та взаємини з оточуючими;
  • зрозуміти власні потреби, межі, комфортні зони;
  •  визначити, які конкретні ситуації або взаємини порушують їхні особисті кордони, і як вони можуть реагувати та відповідати на ці ситуації більш здоровим чином;
  • навчилися встановлювати здорові межі у взаємодії з іншими людьми, що сприятиме здоровій комунікації та зниженню рівня конфліктів;
  • навчилися захищати свої особисті кордони, що забезпечує віру в себе та відчуття власної цінності !
Висловлюємо щиру вдячність Наталії ОПОЛЬСЬКІЙ за проведену роботу, енергію, відданність! Це був не лише тренінг, але й безцінний досвід для здобувачів освіти, який відкрив нові можливості для особистого розвитку, розуміння важливості встановлення та збереження особистих кордонів та їх впливу на життя!
День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок для випускників шкіл щодо прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме їхнє професійне майбутнє.
Травневого, по-весняному теплого і сонячного дня Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ (КІПТ) гостинно відчинив двері для абітурієнтів, їхніх батьків і всіх бажаючих познайомитися з нашим закладом освіти.
В Коледжі панувала святкова, а водночас робоча атмосфера. До цієї події ретельно готувався весь колектив та студенти. Присутнім гостям була запропонована цікава насичена програма.
Захід був проведений у формі екскурсії локаціями коледжу, на кожній локації майбутні абітурієнти могли отримати повну інформацію про доступні спеціальності та освітні програмами.
Під час офіційної частини заходу до школярів та їх батьків звернувся директор коледжу Дмитро КОСЕНКО. Він підкреслив, що головна мета сьогоднішнього дня – дати можливість майбутнім абітурієнтам на власні очі побачити КІПТ з середини.
Про підготовчі курси, про спеціальності, про правила прийому 2024 р.- розповіла відповідальний секретар приймальної комісії, методист коледжу Наталія ВЛАДИМИРОВА.
Після завершення офіційної частини школярі та батьки мали можливість окремо поспілкуватися з представниками циклових комісій, поставити додаткові запитання, та отримати вичерпну відповідь.
Усі учасники отримали нові знання, інформацію для роздумів, задоволення, натхнення та купу вражень.
Цьогоріч День відкритих дверей зібрав рекордну кількість відвідувачів – гості ледь помістилися в читальній залі, що свідчить про значну зацікавленість молоді в навчанні у КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КІПТІ), адже КІПТ - ЦЕ ЯКІСНА ОСВІТА В КОНОТОПІ 
Записатися на підготовчі курси можна заповнивши гугл-форму за посиланням
або зателефонувати за номером +380 96 307 0445
Сторінка 1 із 292