ВЕЛИКОДНІ ПРИВІТАННЯ

В КІПТівській студентській родині існує багаторічна традиція - вітати друзів зі святами, ласувати смаколики та дарувати їм радість.
апередодні Великодня волонтери коледжу, студенти спеціальності Соціальна робота ДАЙЛІДЬОНОК Кіра, ГЕРАСИМЕНКО Альона та ЗАЯРНА Валерія, відвідали КУСОР - Конотопський дитячий будинок - інтернат, де провели майстер- клас із виготовлення божої корівки, що є символом добра, добробуту та довіри.
Вихованки закладу та студентська молодь щиро спілкувалися, жартували, відволікалися та спільно виготовили Великодній вінок, що є класичним святковим символ тепла  і єднання.
Традиційно зустріч дівчат завершилася чаюванням із солодощами та смачною Паскою.
Щиро дякуємо профспілці коледжу за підтримку наших ініціатив та смаколики, а адміністрації закладу за багаторічну плідну співпрацю.